Nahrávám...
1.
Pátek

Festival Amplion

Festival Amplion 2019

17:00

v Divadle Lampion

Jak si hrají tatínkové

Festival Amplion 2019

17:15

v Divadle Lampion

Kapela Žampion

Festival Amplion 2019 vstupné zdarma

19:00

v Divadle Lampion

2.
Sobota

Budulínek

Festival Amplion 2019

10:00

v Divadle Lampion

Workshop Veduty

Festival Amplion 2019

13:30

v Divadle Lampion

O beránkovi, který spadl z nebe

Festival Amplion 2019

14:00

v Divadle Lampion

BomBarďák

Festival Amplion 2019

17:00

v Divadle Lampion

Tři Mušketýři

Festival Amplion 2019

20:00

v Divadle Lampion

3.
Neděle

Gašpariáda

Festival Amplion 2019

10:00

v Divadle Lampion

Myši patří do nebe

Festival Amplion 2019

13:30

v Divadle Lampion

Workshop s Bárou Krejčířovou

Festival Amplion 2019

15:00

v Divadle Lampion

Šťastný princ

Festival Amplion 2019

17:00

v Divadle Lampion

6.
Středa

Pračlovíček

16:49

Divadlo Alfa Plzeň

Pračlovíček

16:50

Divadlo Alfa Plzeň

9.
Sobota

Myši patří do nebe

10:00

v Divadle Lampion

10.
Neděle

Radim Vizváry - Pejprbój

před představením výtvarné dílny na téma: panáček z papírových ruliček

15:00

v Divadle Lampion

11.
Pondělí

loutkový horor Emil - Off program

18:00

v Divadle Lampion

12.
Úterý

Myši patří do nebe

9:30

v Divadle Lampion

13.
Středa
Vyprodáno

Šťastný princ

9:30

v Divadle Lampion

14.
Čtvrtek
Vyprodáno

Malá indiánka

9:00

v Divadle Lampion

Vyprodáno

Malá indiánka

10:00

v Divadle Lampion

15.
Pátek
Vyprodáno

Broučci

9:30

v Divadle Lampion

16.
Sobota

Broučci

10:00

v Divadle Lampion

17.
Neděle

Pejsek a kočička

před představením výtvarné dílny na téma: nafouknutá paráda - ozdobené balónky

15:00

v Divadle Lampion

19.
Úterý

Mijoko a hvězda

derniéra

9:30

v Divadle Lampion

21.
Čtvrtek

Putování za snem

9:30

v Divadle Lampion

22.
Pátek

Play The Game

divadlo na zájezdě

10:00

Městské Tylovo divadlo v Kutné Hoře

23.
Sobota

Pračlovíček

10:00

v Divadle Lampion

24.
Neděle

Tajemství naší skříně

divadlo na zájezdě

10:00

v Kulturním centru Mělník

Kouzelník Eňo Ňuňo

hostují Loutky bez hranic

15:00

v Divadle Lampion

25.
Pondělí

Šťastný princ

14:00

v Divadle Lampion

26.
Úterý
Vyprodáno

Play The Game

9:30

v Divadle Lampion

27.
Středa

Drakobijec z Oujezda

zrušeno z technických důvodů - náhradní termín bude upřesněn

9:30

v Divadle Lampion

28.
Čtvrtek
Vyprodáno

Prevítovi

9:30

v Divadle Lampion

29.
Pátek
Vyprodáno

Myši patří do nebe

9:30

v Divadle Lampion

30.
Sobota

Myši patří do nebe

10:00

v Divadle Lampion

31.
Neděle

Play The Game

před představením výtvarné dílny na téma: chyť kuličku, hra pro jednoho hráče

15:00

v Divadle Lampion

Změna programu vyhrazena