Nahrávám...

Divočiny - letní příměstské tábory v divadle Lampion pro vaše děti

Příměstské tábory budou probíhat ve vypsaných termínech vždy denně od 8:00 do 16:00. Na závěr tábora budete mít možnost zhlédnout představení, které pro Vás s dětmi připravíme. Hlavním cílem táborů je rozvíjení kreativity dětí, posílení jejich schopnosti sebevyjádření a improvizace. Děti se naučí pracovat v týmu, svobodně se vyjádřit nejen slovem, ale také pohybem. Vše hravou a zábavnou formou prostřednictvím činností vycházejících z divadelního prostředí. Náplň jednotlivých táborů je přizpůsobena určené věkové skupině. Tábory budou probíhat vždy v Divadle Lampion, jeho blízkém okolí a Městském divadle Kladno. Cena zahrnuje jídlo, včetně teplého oběda a pitný režim.
11. – 15. července 2016
Určeno pro děti od 6 do 8 let
Cena: 2600 Kč
Děti si v prostorách divadla hravou formou vyzkouší herecké dovednosti (pohyb, řeč, zpěv) a ve svých aktivitách budou směřovat k tomu, co je pro divadlo zásadní, k divadelnímu představení!
 
18. – 22. července 2016
Určeno pro děti od 8 do 10 let
Cena: 2600 Kč
Téma tábora bude vycházet z knížky Tam kde žijí divočiny. Děti projdou celým procesem vzniku divadelní inscenace, kterou nakonec sami vytvoří.
 
 
Přihlášky a bližší informace u Julie Válkové na tel. 702 203 448, e-mail: valkova@divadlokladno.cz